031-38131000

اتوماسیون بهساز سیستم مدیریت درآمد

تاریخ بروز رسانی :

ثبت و محاسبات عوارض و مدیریت بر اداره درآمد شهرداری

اتوماسیون بهساز سیستم مدیریت درآمد شهرداری ها با هدف جامعیت بخشیدن و جمع آوری کلیه فرآیندهای واحد درآمد شهرداری و فرآیندهای منتهی به درآمد چون محاسبات عوارض شهرسازی و دفتر فنی،کسب و پیشه،خودرویی،نوسازی،درآمدهای ناشی از عوارض عمومی ، در یک سیستم طراحی و تولید گشته است.

 

سیستم جامع ثبت و محاسبات عوارض و مدیریت بر اداره درآمد شهرداری

 

اتوماسیون بهساز سیستم مدیریت درآمد

در طراحی این سیستم سعی بر آن بوده است ، یکپارچگی سیستم های شهرداری ها از طریق ارتباط با سایر سیستم های شهرداری، آسانی در کاربری،جامعیت در پوشش کلیه فرآیندهای درآمدی، پشتیبانی آسان، بروزآوری تکنولوژی و انطباق با نیازهای شهرداری هاو آسان سازی فرآیندها مد نظر قرار گیرد. دیدگاه فرآیندنگری و فرآیندگرایی در این سیستم از مشخصات منحصر بفرد اتوماسیون بهساز میباشد.واحد درآمد و فرآیندهای وابسته به این واحد در هر مرحله ،‌حوزه تخصصی فعالیت این شرکت میباشد و تمام سعی شرکت بر این موضوع تمرکز داشته است.اعتقاد و دیدگاه این شرکت بر این موضوع متمرکز است، که اگر شرکتها به دیدگاه های تخصصی خود در طراحی و تولید سیستم تمرکزداشته باشند و برای رسیدن به سیستم های یکپارچه از ارتباط بین سیستم ها جهت انتقال داده های مورد نیاز استفاده کنند.

سیستم های طراحی شده از قابلیت فنی و تخصصی بالاتری برخوردار خواهند بود، که این موضوع امروزه کمتر در میان شرکت های همکار دیده میشود و شرکتها برای پوشش اهداف تجاری خود روی به تولید سیستم های مختلفی می آورند که تولید سیستم های مختلف تمرکز تخصصی را از بین برده و زیرسیستمهایی با عنوان یکپارچه ولی با کیفیت فنی و تخصصی پایین در هر موضوع تولید شده که برخی از زیرسیستم ها که حوزه اصلی تخصص است کیفیت بسیار بالایی دارد و برخی که فقط جهت تکمیل عنوان یکپارچگی در سیستم تعبیه شده از کیفیت بسیار پایینی برخوردار میباشد که باعث بزحمت افتادن شهرداری ها در گامهای پیاده سازی پروژه هایشان گشته است.

 

اتوماسیون بهساز سیستم مدیریت درآمد

 

گروه مشاورین راپکو بر مبنای این اعتقاد سعی داشته است که در حوزه فعالیتهای نرم افزاری شهرداری ها تمام تخصص خود را در جهت تولید اتوماسیون بهساز سیستم مدیریت درآمد شهرداری بکار گیرد، سیستمی که با تمام زیرسیستم های مورد نیاز درآمد، سعی در پوشش کلیه فرآیندهای واحد درآمد شهرداری ها داشته است .

مطالب مرتبط
dorsa-plan6

چگونه شهر را بهتر مدیریت کنیم اگه میخوای بهتر مدیریت شهر را انجام بدی اگه از مدیریت سنتی شهر خسته شدی اگه حس میکنی شهرداری دچار کلی بی نظمی که باید درست بشه اگه فکر میکنی مدیریت شهر و شهرداری به یه کار خسته کننده تبدیل شده اگه میدونی خیلی امور باید سالها قبل ساماندهی میشد ولی مدیرهای قبلی کاری نکردن اگه باور داری که با روشهای فعلی دیگه مدیریت نشدنیه و باید دست به اقدامات جدید زد اگه فکر میکنی توی واحدهای شهرداری احتیاج به تحولات بنیادین هست اگه شهردار یک شهر هستین و یا یک مدیر امور شهری و این موارد و چیزهایی مثل اینها فکرت رامشغول کرده با  طرح دُرسا  توی یک شرایط عالی مکانیزه شو، هدیه بگیر، تخفیف بگیر، قسطی پرداخت کن . درست اومدی باید از یک جایی شروع کنی و درست همینجاست فرم درخواست را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در ۲۴ ساعت آینده با شما تماس بگیرن ثبت فرم درخواست               برای آندسته از شهرداران و مدیران شهری که با چشم اندازی خوب و آینده نگری در پی تغییرات بهتری جهت مدیریت   شهر و شهرداری خود هستند، فرصتی را ایجاد کرده ایم که در یک رابطه برد- برد در کنار شما باشیم تا در یک سرمایه   گذاری عالی ۳ فرصت را در کنار دهها مزایای دیگر در […]

اخذ وام راپکو

از این پس شهرداری هایی که جهت خرید سیستم های نرم افزاری خود در حوزه سیستم های جامع و یکپارچه مدیریت شهری ، یا سامانه های جامعی چون: (( سامانه شهرسازی، نوسازی،درآمد و ….)) با مشکلات مالی مواجه هستند می توانند با اخذ وامهایی که از طریق خود شرکت راپکو پیگیری و مهیا می گردد اقدامات لازم در خصوص خریدهای خود را بانجام رسانند.           لذا آندسته از شهرداری هایی که قصد خرید اتوماسیون های جامع مدیریت شهری بهساز را که شامل قسمتهای مختلف سامانه های : شهرسازی، ماده۱۰۰، سامانه اطلاعات جغرافیایی GIS، ماده۷۷، سامانه مدیریت بر اداره درآمد شهرداری از این شرکت دارند ولی به دلیل برخی از مشکلات مالی امکان خرید برای آنها مقدور نیست می توانند با بهره برداری از وام های صندوق نوآوری شکوفایی که به محصولات دانش بنیان این شرکت تعلق می گیرند جهت خریدهای خود بهره برداری نمایند.

knowledge base2

شرکتهای دانش بنیان شرکتهای دانش بنیان ، شرکتها یا موسسات خصوصی یا تعاونی هستند ، که به منظور هم افزایی علم و ثروت، توسعه اقتصاد دانش محور، تحقق اهداف علمی و اقتصادی و تجاری سازی نتایج تحقیق و توسعه در حوزه فناوری های برتر و با ارزش افزوده فراوان به ویژه در تولید نرم افزارهای مربوط تشکیل می شوند و بر اساس معیارهای مورد نظر آیین نامه، به تایید کارگروه می رسند.     حال بسیار خرسندیم که پس از تلاشهای مداوم همکاران، در گروه مهندسی مشاور راپکو(روش پژوهان کیان)، موفق به اخذ مجوز شرکت دانش بنیان در مهرماه سال ۱۴۰۰ شده ایم. لذا موفقیت در اخذ این مجوز با ارزش را به کلیه همکاران محترم و پرتلاش راپکو و کلیه مشتریان محترم تبریک گفته و خرسندیم که توانستیم موفقیت دیگری را در عرصه علم و فناوری به ارمغان آوریم.     این راه ادامه دارد……

آرشیو

برای اطلاع از قابلیتهای سیستم آرشیو و بایگانی لطفاً روی تصویر زیر کلیک کنید. سیستم آرشیو و بایگانی الکترونیک این شرکت یک سامانه مستقل بوده که جهت عملیاتهای تخصصی در حوزه بایگانی و آرشیو الکترونیک اسناد طراحی شده است.

دیدگاه ها
سوالات خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *