۰۳۱۹۵۰۱۸۸۷۱
راهکارهای حمل و نقل درون شهری

راهکارهای گروه مهندسی راپکو در حوزه حمل و نقل شهری
راهکارهای حمل و نقل درون شهری گروه مهندسی مشاور راپکو از سال 1384 و در حوزه ارائه سیستمهای نرم افزاری کاربردی تحت ویندوز سرویس مدارس به شرکتهای حمل و نقل دورن شهری که در این راستا فعالیت می نمودند  آغاز شد .

با شروع شکل گیری و بیشتر شدن جدیت موضوع و قانون سرویس مدارس در کشور در استانها و شهرهای مختلف و شکل گیری بیشتر شرکتهای حمل و نقل درون شهری ، شرکت ارائه خدمات خود را در استانهای مختلفی چون، اصفهان ، چهارمحال بختیاری، تهران، فارس، خراسان ، گیلان و …. گسترش داد.

از ابتدای دهه 90 شمسی شرکت با ارائه سرویس های جدید بر بستر موبایل و وب خدمات جدیدی را در حوزه مدیریت ناوگان حمل ونقل معرفی و به بازار ارائه داده است.
امروز با هدفگذاری های صورت گرفته سرویسهای نرم افزاری این شرکت در حوزه های راهکارهای حمل و نقل درون شهری گستردگی بیشتری را پیدا کرده اند و سامانه های ارائه شده این شرکت در حوزه مدیریت ناوگان حمل و نقل بصورت راهکارها و Solution های جامع و کاربردی میتوانند در حوزه مدیریت ناوگان حمل و نقل در بخشهای مختلف مورد استفاده قرار گیرند و این شرکت با دانش فنی در اختیار میتواند بروی بسیاری از پروژه ها در این حوزه به سازمانها و شرکتها ارائه خدمت نماید.

محصولات و خدمات