031-38131000

راداک اپلیکیشن هوشمند ردیابی دانش آموزان

تاریخ بروز رسانی :

اپلیکیشن هوشمند ردیابی دانش آموزان             

اپلیکیشن هوشمند راداک (Tracking) در حوزه حمل و نقل دانش آموزی (سرویس مدارس) میباشد. این سامانه به صورت کاملاً تخصصی جهت ردیابی (Tracking) سرویس مدارس دانش آموزان توسط گروه مهندسی مشاور راپکو طراحی و ارائه شده است. راداک یک راهکار جهت کنترل و مدیریت بر ناوگان حمل و نقل دانش آموزی میباشد که مدیران و کاربران این حوزه را در سطوح مختلف کشور یاری رساند و راهی باشد در جهت تامین امنیت بهتر و بیشتر و آسودگی خیال والدین و متولیان این امر.

امکانات راداک 

این سامانه با امکاناتی که در آن در تعبیه شده است بعنوان جامع ترین و کامل ترین سامانه در این حوزه طراحی و به بازار ارائه شده است که میتواند کلیه حالتهای مختلف در حوزه سرویس مدارس را تحت پوشش قرار دهد. راداک (RADAK) طراحی شده است تا از شروع شیفت کاری و سرویس دهی راننده تا پایان کار وی را در شیفتهای کاری و سرویس دهی در نوبتهای کاری مختلف و مدارس مختلف را تا پایان هر کدام از سرویسها و تمام وقایعی که در این بین ممکن است در حال رخ دادن باشد مانند در ترافیک ماندن، تصادف و … سوار و پیاده شدن دانش آموز و بسیاری از موارد دیگر را بصورت کامل بر یک بستر ساده و نقشه محور (MapBase) بصورت پیامک و یا بصورت نوتیفیکیشن به کاربران خود در اپلیکیشن اطلاع رسانی نماید و امکان رصد آنلاین سرویسها را برای کاربران مجاز مهیا نماید.

اولین سیستم 

گروه مهندسی مشاور راپکو بعنوان اولین شرکت که در حوزه تولید و ارائه راهکارها و بسته های نرم افزاری در حوزه حمل و نقل دانش آموزی (سرویس مدارس) از سال ۱۳۸۳  ارائه خدمت نموده است و در این راستا بسته نرم افزاری (ویام) که اولین بسته نرم افزاری جامع جهت مدیریت شرکتهای حمل و نقل دانش آموزی میباشد را طراحی و به مشتریان خود که در این حوزه فعالیت مینمایند از سال ۸۳ ارائه نموده است و اکنون با تجربه بیش از یک دهه فعالیت در حوزه نرم افزارهای و راهکارهای حوزه حمل و نقل دانش آموزی و آشنایی کامل با تمامی نیازهای مشتریان در این حوزه این شرکت را بر آن داشت تا اپلیکیشن هوشمند راداک را با تکیه بر تجربیات بیش از ۱۵ سال خود طراحی و به بازار ارائه نماید.

 

 

اپلیکیشن هوشمند راداک

ویژگی های اپلیکیشن هوشمند راداک

امنیت و آرامش

فرزندان بزرگترین سرمایه های هر خانواده و پدر مادر هستند و اپلیکیشن هوشمند راداک با امکاناتی که درون خود در بردارد سعی دارد تا دغدغه والدین را در حین سرویس دهی به حداقل میزان ممکن رسنده و امنیت و آرامش بیشتری را برای خانواده ها به ارمغان بیاورد.

 • از شروع سرویس دهی راننده فرزند خود آگاهی یابید
 • از نزدیک شدن سرویس به محدوده منزل خود آگاهی یابید
 • از سوار و پیاده شدن فرزند خود درمکانهای مورد نظر آگاهی یابید
 • از وضعیت سرویس فرزند خود در هر لحظه آگاهی یابید و انرا آنلاین رصد نمایید.
 • از خارج شدن از مسیر سرویس فرزند خود آگاهی یابید.
 • امنیت و آرامش رانندگان و تعامل بهتر با اولیا

 

ردیابی لحظه ای

اپلیکیشن هوشمند راداک کاملا بصورت نقشه محور طراحی شده است و به کاربران در سطوح مختلف از اولیا فرزندان گرفته تا مدیران شرکتهای حمل و نقل درون شهری و مدیران مدارس و مدیران در سطوح مختلف کشور امکان ردیابی آنلاین را پدید می آورد و مدیریت ناوگان سرویس مدارس را آسانتر و بهتر مینماید.

 • تهیه و در دسترس بودن آسان و نصب آسان
 • یک اپلیکیشن نصبی برای رانندگان و اولیا بجای در نظر گرفتن اپلیکیشن های جداگانه برای هر دسته
 • امکان استفاده از سامانه راداک برای آندسته از اولیایی که گوشی هوشمند ندارند
 • امکان پیام رسانی بر بستر اینترنت (نوتیفیکیشن) و بر بستر پیام کوتاه (SMS)
 • امکان تعریف اولیا متفاوت برای یک دانش آموز و نیز تعریف دانش اموزان متفاوت برای یک اولیا
 • امکان رصد آنلاین و اطلاع لحظه ای از سرویس در هنگام سرویس دهی
 • خودکار بودن در بسیاری از کنترل ها در صورت فراموشی انسان
 • امکان امتیاز دهی و رفتن به سمت سیستم امتیازدهی پیشرفته
 • امکان ثبت حضور و غیاب و سوار و پیاده شدن دانش آموزان
 • امکان تعریف سرویسها نامحدود برای هر راننده
 • امکان انتخاب پلن های مختلف فروش

و……

 

اپلیکیشن هوشمند راداک

 

پوشش گسترده کاربران

راهکار طراحی شده راداک با امکانات متنوع در نظر گرفته شده در اپلیکیشن ها و سامانه خود امکان پوشش نیازهای طیف وسیعی از کاربران را در بر دارد.

 • امکان تعریف اولیا مختلف بعنوان کاربر برای هر دانش آموز
 • امکان ارتباط آسان رانندگان با اولیا بعنوان دسته ای از کاربران
 • امکان مدیریت ناوگان سرویس مدارس هر شرکت توسط مدیران هر شرکت بصورت مانیتورینگ و داشبورد مدیریت
 • امکان مدیریت توسط کاربران در سطوح کلان چون مدارس،تاکسیرانی ها، آموزش پرورش و ….
 • سرعت و دقت
 • راداک از تکنولوژی های بروز نرم افزاری استفاده مینماید که سرعت، دقت و امنیت کاربران را به حداکثر میزان ممکن برساند.
 • امکان تعامل آسانتر راننده با اولیا با امکانات در نظر گرفته شده
 • امکان تعامل آسانتر پیمانکاران سرویس مدارس و حتی مدارس با اولیا و با رانندگان
 • سرعت بالا در پاسخگویی هوشمند و با دقت و با سرعت بالا به کاربران حتی در اوج شلوغی سامانه

هزینه بهره برداری اپلیکیشن هوشمند راداک

هزینه استفاده از راداک در هر دوره تحصیلی برای اولیا در مقابل خدماتی که ارائه مینماید و امنیت و آرامشی که برای شما پدران و مادران بهمراه می آورد و سادگی کاربرد و خدمات پشتیبانی آن بسیار ناچیز است. میتوانید یکی از پلن ها را انتخاب نمایید و مهمان راداک باشید و لذت ببرید.

 

اپلیکیشن هوشمند راداک

بازدیدها: 88

مطالب مرتبط
zero clinet

زیرو کلاینت یا کامپیوتر شخصی(PC)؟ زیروکلاینت یا کامپیوتر شخصی؟ سوال بسیاری از شرکت‌ها و موسسات علاقه مند به رشد. بسیاری از شرکت‌ها به منظور کاهش هزینه‌های اجرایی و مدیریتی خود در بخش IT با حفظ امنیت شبکه، به استفاده از فنّاوری‌های مجازی سازی در سرورها و دیتا سنترهای خود معطوف شده اند. با مشاهده فواید مجازی سازی در این حوزه‌ها، اکنون سازمان ها به دنبال راهی هستند تا همین فنّاوری را در کامپیوترهای دسکتاپ خود نیز به کار بگیرند. (Desktop Virtualization) منظور از مجازی سازی دسکتاپ یا به اختصار  VDI، اجرای سیستم‌عامل و نرم‌افزارها در ماشین‌های مجازی (Virtual Machine) است که بر روی دیتا سنتر در سرور نصب می شوند. ساختار زیروکلاینت چیست؟ زیروکلاینت برخلاف Thin Client و PC ، دارای Storage ،CPU ، OS پیش‌فرض و غیرقابل تغییر است. زیروکلاینت به‌تنهایی هیچ‌گونه استفاده‌ای ندارند و بدون سیستم‌ عاملی قابل کاربرد نیست و نمی‌توان هیچ برنامه‌ای هم‌روی آن نصب کرد. درواقع یک بورد با پردازش صفر است. سیستم‌ عامل و همه برنامه‌ها و اطلاعات روی Server (سرور) قرار دارد و تمامی پردازش اطلاعات هم‌روی سرور انجام می‌شود. زیروکلاینت درواقع اطلاعات را از سرور گرفته و روی مانیتور به نمایش می گذارد زیروکلاینت‌ها از چه پروتکل هایی استفاده می کنند؟ بسته به مدل زیروکلاینت ها، پروتکل‌های اتصال به شرح ذیل می باشند : PCOIP Citrix ICA-HDX Microsoft RDP Microsoft Remote FX […]

شهر هوشمند ایران

جهت دانلود دعوت نامه چهارمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی شهر هوشمند ایران برروی لینک زیر کلیک نمایید.   دانلود دعوتنامه بازدیدها: ۱۰۴۹

اخذ وام راپکو

از این پس شهرداری هایی که جهت خرید سیستم های نرم افزاری خود در حوزه سیستم های جامع و یکپارچه مدیریت شهری ، یا سامانه های جامعی چون: (( سامانه شهرسازی، نوسازی،درآمد و ….)) با مشکلات مالی مواجه هستند می توانند با اخذ وامهایی که از طریق خود شرکت راپکو پیگیری و مهیا می گردد اقدامات لازم در خصوص خریدهای خود را بانجام رسانند.           لذا آندسته از شهرداری هایی که قصد خرید اتوماسیون های جامع مدیریت شهری بهساز را که شامل قسمتهای مختلف سامانه های : شهرسازی، ماده۱۰۰، سامانه اطلاعات جغرافیایی GIS، ماده۷۷، سامانه مدیریت بر اداره درآمد شهرداری از این شرکت دارند ولی به دلیل برخی از مشکلات مالی امکان خرید برای آنها مقدور نیست می توانند با بهره برداری از وام های صندوق نوآوری شکوفایی که به محصولات دانش بنیان این شرکت تعلق می گیرند جهت خریدهای خود بهره برداری نمایند. بازدیدها: ۱۵

knowledge base2

شرکتهای دانش بنیان شرکتهای دانش بنیان ، شرکتها یا موسسات خصوصی یا تعاونی هستند ، که به منظور هم افزایی علم و ثروت، توسعه اقتصاد دانش محور، تحقق اهداف علمی و اقتصادی و تجاری سازی نتایج تحقیق و توسعه در حوزه فناوری های برتر و با ارزش افزوده فراوان به ویژه در تولید نرم افزارهای مربوط تشکیل می شوند و بر اساس معیارهای مورد نظر آیین نامه، به تایید کارگروه می رسند.     حال بسیار خرسندیم که پس از تلاشهای مداوم همکاران، در گروه مهندسی مشاور راپکو(روش پژوهان کیان)، موفق به اخذ مجوز شرکت دانش بنیان در مهرماه سال ۱۴۰۰ شده ایم. لذا موفقیت در اخذ این مجوز با ارزش را به کلیه همکاران محترم و پرتلاش راپکو و کلیه مشتریان محترم تبریک گفته و خرسندیم که توانستیم موفقیت دیگری را در عرصه علم و فناوری به ارمغان آوریم.     این راه ادامه دارد…… بازدیدها: ۵

دیدگاه ها
سوالات خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *